021-66476942
parsiancredit@gmail.com

درخواست خرید اقساطی

خرید آنی ، پرداخت آتی

 

فروشگاه اینترنتی پارسیان کردیت  با همکاری سامانه اعتبار سنجی بای چک ، هم اکنون افتخار دارد در زمینه فروش اقساطی کلیه کالاها و خدمات ارائه خدمت نماید . لذا در صورتیکه که توان خرید کالا / خدمات را  با شرایط اقساط دارید و دارای یکی از شرایط ذیل می باشید :

1.حساب جاری معتبر و دسته چک (حتی دسته چک شخصی ) بدون ارائه ضامن و نامه کسر از حقوق

2.ارئه سفته 

3.ارائه نامه کسر از حقوق مورد قبول پارسیان کردیت

 میتوانید  کالا/ خدمات مورد نیاز خود را به صورت اقساط حداکثر تا 24 ماه تامین نمائید. بدین صورت که یک - چهارم مبلغ کالا به صورت نقد و الباقی به صورت اقساط ( حداکثر هر 4 ماه یکبار ) اخذ خواهد شد .در صورت تمایل به خرید کالا لطفا اطلاعات  مورد نیاز (که بیش از چند دقیقه زمان نخواهد برد ) را تکمیل فرمائید.کارشناسان واحد مربوطه درخواست شما را بررسی و در صورت مثبت بودن استعلام ها ، در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت. یادآور می گردد اطلاعات اخذ شده با حفظ حریم خصوصی صرفا جهت اعتبار سنجی استفاده خواهد شد.خرید اقساطی از پارسیان کردیت دارای مزیتهائی می باشد که از لینک زیر می توانید از آنها آگاهی یابید.

ضمنا شما می توانید هر نوع کالا و خدمات مورد نیاز خویش را اعم از موجود یا ناموجود در سایت پارسیان کردیت را از این طریق خریداری نماید ، جهت اطلاع از سایر خدمات با دفتر مرکزی به شماره 66476942-021 تماس حاصل فرمایید .

ارسال سریع کالا

ارسال سریع کالا به تمام نقاط کشور

پشتیبانی برخط

پشتیبانی آنلاین ( ایمیل و..)

تضمین قیمت

تضمین بهترین قیمت کالا

پرداخت امن

100% پرداخت امن و مطمئن