021-66476942
parsiancredit@gmail.com

درباره ما

درباره ما

  • از اینکه پس انداز کافی برای خرید نقدی لوازم خانه ندارید نگرانید؟

  • یا اینکه اطلاعات کافی راجب محصولی که قرار است خریداری کنید ندارید؟

  • یا فرصت کافی برای رفتن به بازار مربوطه و مقایسه محصولات با یکدیگر را ندارید؟

بعنوان همسر یک خانواده همواره یکی از مشکلات و نگرانی هایم این بود که دلم میخواست تا  لوازم مستهلک منزل خود را تعویض کنم و یا اینکه لوازم خانگی راحتتر و با امکانات بیشتری برای خود یا خانواده ام تهیه کنم.اما مخارج سنگین روزمره توانایی خرید نقدی وسایل خانگی را از من گرفته است.این دقیقا" زمانی بود که ایده خرید اقساطی به ذهن من رسید.خرید انواع لوازم خانگی از طریق اقساط بلند مدت  و با سودی نزدیک به سود بانکی و نه با سودی معادل سود بازار و هزینه بالا.

بدنبال این ایده تصمیم گرفتیم تا یک سایت فروشگاهی اینترنتی راه اندازی کنیم تا با یک تیر سه نشان بزنیم:

  1. خرید لوازم خانگی با اقساط بلند مدت و سودی بسیار پایینتر از عرف بازار

  2. ارائه اطلاعات فنی و عمومی در مورد محصولات سایت

  3. عدم نیاز به مراجعه حضوری به بازار لوازم خانگی و توانایی مقایسه تمامی محصولات با یکدیگر و به تبع آن تحمل ترافیک و هوای آلوده شهر

در این راستا تحقیقات میدانی و جلسات متعددی را با تولید کنندگان داخلی و وارد کنندگان معتبر قانونی برگزار کردیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن (نازلترین قیمت) محصولات موجود در سایت را در اختیار هموطنان ارزشمند و شایسته قرار دهیم.

در نهایت با یاری خداوند بزرگ و تلاش و پشتکار فراوان  توانستیم به راهکاری مناسب و استراتژی موثری دستیابیم تا محصولات خود را با قیمتی مناسب در اختیار هموطنان گرانقدر قرار دهیم.

کلام آخر اینکه امیدواریم با تجربه خرید از سایت پارسیان کردیت همواره احساس شادی و رضایتی ماندگار را به خود و خانواده گرامیتان هدیه دهید. 

 

صاحب امتیاز: اعظم ترک زبان

 
ارسال سریع کالا

ارسال سریع کالا به تمام نقاط کشور

پشتیبانی برخط

پشتیبانی آنلاین ( ایمیل و..)

تضمین قیمت

تضمین بهترین قیمت کالا

پرداخت امن

100% پرداخت امن و مطمئن