021-66476942
parsiancredit@gmail.com

ساید بای سایدهای بوش

ساید بای سایدهای بوش

ساید بای سایدهای بوش

یخچال فریزرهای ساید بای ساید بوش با طراحی خارق العاده و زیبای بدنه جزو محصولات شکیل این شرکت می باشد و می تواند راحتی و آسایش را به شما و خانوادتان عرضه نماید. با وجود فناوری های نوآورانه بوش می توانید تنها با فشار یک دکمه خروجی آب و تکه های یخ داشته باشید . حفاظت از انرژی و تازگی با ساید بای سایدهای بوش . در این محصول سبزیجات برای سه برابر بیشتر تازه می مانند و طراوت و تازگی خود را حفظ می کنند و هیچ گاه نیاز به برفک زدایی ندارید و در صورتی که خانواده ی بزرگی دارید می توانید از یخچال فریزرهای فوق بزرگ بوش انتخاب کنید. ساید بای سایدهای بوش نه تنها از مواد غذایی شما محافظت می نماید بلکه صرفه اقتصادی و حافظ محیط زیست هستند. در ساید بای سایدهای بوش می توانید به راحتی با فعال کردن یک دکمه یخچال را به دمای 2 درجه سانتی گراد برسانید و هیچ یک از مواد غذایی گرم نخواهد شد و غذایی که به تازگی در فریزر قرار گرفته نیز سریع تر در دمای 32 درجه یخ می شوند که باعث می شود مواد مغذی و تازگی غذا حفظ شود . و نکته مهم اینکه زمانی که دستگاه به دمای مورد نیاز می رسد، هر دو ویژگی به طور خودکار به حالت معمول برگشته که هم در انرژی صرفه جویی شده و هم از محیط زیست محافظت کند.

 اصطلاحاتی در مورد ساید بای سایدها

 

کم مصرف تر از سطح برچسب انرژی A+

بر خلاف لباسشویی و ظرفشویی، یخچال فریزر شما 24 ساعته روشن است بنابراین کم مصرف بودن محصول شما امری حیاتی است. برچسب A +  یخچال و فریزهای بوش به معنای 25 % مصرف کمتر نسبت به بهترین سطح مصرف یعنی A است.

سیستم برفک زدایی ( (NOFROST

این سیستم برفک روی موادغذایی و دیوارهای فریزر را به طور اتوماتیک از بین می‌برد.

کنترل الکترونیکی دما (Electronic)

شما می توانید درجه حرارت یخچال فریزرهای  بوش را به راحتی تنظیم کنید. دانستن دمای دقیق یخچال برای تازه نگاه داشتن موادغذایی امری ضروری است. یخچال و فریزرهای پیشرفته بوش امکان تنظیم دقیق دما را در هر دو قسمت در اختیار شما قرار می‌دهند.

سیستم حفاظتی ضد باکتری (Anti Bacteria)

تمام یخچال و فریزرهای بوش مجهز به عنصر طبیعی نقره در دیواره داخلی می‌باشند که باعث عملکردی ضدباکتری شده در نتیجه طول عمر موادغذایی افزایش پیدامی‌کند.

طبقات شیشه ای (Safety Class)

خاصیت ایمنی این شیشه‌ها باعث می‌شود تا در صورت شکسته شدن تکه تکه نشوند درضمن قادر به نگه‌داری مایعاتی‌اند که روی آنها ریخته می‌شوند. این طبقات ضدخش بوده و به راحتی قابل تمیز کردن می‌باشند.

سیستم چندگانه گردش هوا (Multi Air Flow)

یخچال فریزرهای بوش دارای سیستم چندگانه هوا هستند، این سیستم باعث می شود که هوای خنک به طور کامل در یخچال فریزر جریان داشته باشد.

فیلتر تهویه هوای آنتی باکتری (Air Fresh)

بسیاری از باکتری های موجود در هوا می توانند به محفظه های داخل یخچال نفوذ کرده و باعث خراب شدن مواد غذایی گردند. اما با وجود پوشش آنتی باکتریال دیواره های داخلی یخچال که با ذرات نقره پوشش داده شده اند می توانند %99.9 باکتری ها را از بین برده، از تکثیر باکتری ها جلوگیری کرده و در نتیجه نگهداری بهداشتی و حفظ تازگی مواد غذایی را ممکن سازند.

سرمای سریع (Super Cool)

گذاشتن غذای جدید باعث بالا رفتن دمای یخچال می شود. برنامه سرمایش سریع باعث می شود تا دمای یخچال به سرعت کاهش پیدا کرده و به این ترتیب علاوه بر ثابت نگه داشتن دمای قبلی، مواد جدید را به 2 درجه سانتیگراد کاهش دهد.

انجماد سریع (Super Freez)

فریز کردن بسیار سریع غذاهای باعث خواهد شد که موادی که به تازگی داخل فریزر قرار می گیرند سریعتر به دمای انجماد برسند که خود باعث حفظ طعم دلپذیر آنها را برای مدتی طولانی تر می شود.

 

                                                                                                                                       پارسیان کردیت

تمامی حقوق این مقاله برای فروشگاه پارسیان کردیت محفوظ می باشد.

     


امتیاز بدهید
5 نفر به اين مقاله راي داده اند
نظرات کاربران
ارسال نظر
ارسال سریع کالا

ارسال سریع کالا به تمام نقاط کشور

پشتیبانی برخط

پشتیبانی آنلاین ( ایمیل و..)

تضمین قیمت

تضمین بهترین قیمت کالا

پرداخت امن

100% پرداخت امن و مطمئن