021-66476942
parsiancredit@gmail.com

یخچال فریزرهای بوش

یخچال فریزرهای بوش

از زمانی که اولین نوع یخچال وارد آشپزخانه شد مدت زیادی گذشته است، اما اساس کار یخچال‌های امروزی یعنی تازه و خنک نگه داشتن مواد غذایی خانه هنوز برهمان سبک ساده است و هیچ تغییری نکرده، درحالی که ظاهر آنها به یخچال‌هایی الکترونیک امروزی تبدیل شده‌اند. اگر برای خرید یخچال فریزر راهی بازار شده اید متوجه شده اید که یخچال های امروزی دیگر فقط یک محفظه با قابلیت خنک کردن مواد خوراکی نیستند، بلکه به لوازمی الکترونیک و گاه پیچیده تبدیل شده اند. هرچند فلسفه وجودی این وسیله مهم زندگی آسایش بیشتراست، اما ظاهراً این تنوع تولید و پیچیده شدن امکانات الکترونیک یخچال های امروزی باعث سردرگمی و البته هزینه های اضافه خانواده می شود. گاهاً هیچ نیازی به داشتن امکانات اضافی در یخچال فریزرها به هنگام انتخاب و خرید نیست، البته حتماً باید موارد مورد نیازخانواده را در نظر گرفت تا به خاطر داشتن گزینه های اضافی در یخچال فریزرها هزینه اضافی پرداخت نکیم. بنابراین مدل های گوناگون، طراحی های متفاوت با قابلیت های متفاوت همه و همه باعث آشفتگی ذهنی خریداران شده در حالی که می توان با رعایت اصولی ساده و البته ابتدایی بهترین و اقتصادی ترین انتخاب را داشته باشیم، پس اگر شما هم جزو آن دسته از مصرف کنندگان هستید که قصد خرید یخچال فریزر را دارید کمی صبرکنید و قبل از این که راهی شوید این گزارش را بخوانید.

یخچال فریزرهای بوش علاوه بر دارا بودن تنوع در سایز، از تکنولوژی خنک کنندگی مجزا در یخچال و فریزر نیز برخودار
می باشند ، همچنین دارای10 سال وارانتی تعویض موتور بدون قید و شرط و مهمتر از همه اینکه موتور آن اینورتر و کم مصرف است و تا 70% از مصرف انرژی کمتر برخوردار می باشند .

شما می توانید با خرید لوازم خانگی بوش  صرفه جویی در مصرف منابع را به ارمغان بیاورید. بوش با تولید لوازم خانگی کم مصرف، در مقایسه با 15 سال گذشته تا 80% در مصرف برق و تا 60% در مصرف آب صرفه جویی می کند. لوازم خانگی بوش با فناوری سازگار با محیط زیست، توانسته جای خود را در میان طرفداران باز کند . خطوط تولید محصولات بوش از مراحل نخست تا پایان با توجه به استاندارهای سازگار با محیط زیست پی ریزی شده اند. محصولات بوش همیشه پیشرو در پایه گذاری استانداردهای نوین برای تکنولوژی کارآمد و آسایش مصرف کنندگان می باشد.

یخچال فریزرهای بوش، نه تنها طعم خوش به زندگی روزمره می بخشند، بلکه آن را راحت تر می کنند. وقتی شما در یک تابستان گرم هوس یک چیز خنک میکنید، می توانید از بین سالادهای لذیذ، میوه های تازه و نوشیدنی های خنک انتخاب کنید و لذت ببرید. برای تازه نگه داشتن مواد غذایی و چیدمان راحت آنها در درون یخچال، بوش سالهاست که از فناوری های نوین کم مصرف، فضای داخلی انعطاف پذیر و سیستم های خلاقانه بهره گرفته است.

در یخچال فریزرهای بوش با قفسه‌ بندی مرتب، کشوهای جادار و تقسیم بندی هوشمندانه فضای داخلی همیشه به طور دقیق نمایانگر نوع مواد غذایی که در یخچال نگهداری می شوند هستند. به علاوه، طبقات و قفسه‌ های مجهز به ریل‌ های تلسکوپی به نرمی به سمت خارج کشیده می شوند که این گذاشتن و برداشتن غذا را بی نهایت راحت می کند. به واسطه روشنایی عالی نیز، همیشه دید واضحی از فضای داخل دارید.

بسته شدن درب یخچال فریزرهای بوش به ارامی و بهرتین نحو اتفاقی نیست، به دلیل این است که آن را برای دویست هزار بار آزمایش کرده اند، به هرحال قبل از بازررسی تمامی استانداردهای مطرح هیچ وسیله ای کارخانه بوش را ترک نمی کند. اینگونه کیفیت معمول بوش ایجاد می شود که می توانید در زندگی روزمره خود به آن اعتماد کنید.

بوش و تکنولوژی در خدمت زندگی

با خرید لوازم خانگی بوش، کیفیت و خدمات پس از فروش و ضمانت اصل بودن کالا را با خود به منزل میبرید و خیالتان آسوده خواهد بود. کیفیت بالا برای شرکت بوش مفهومی بسیار فراتر از استفاده از مواد اولیه مرغوب دارد، به همین دلیل در هر مرحله از کار، از طراحی اولیه گرفته تا ریزترین قطعات یدکی و همچنین خدمات پس از فروش تمام تمرکز و اشتیاق خود را معطوف جزئیات کرده و تنها از این طریق است که می تواند کیفیتی را که همگان در جهان از لوازم خانگی بوش انتظار دارند را تضمین کند. تمرکز و دقت بالا به جزئیات از طراحی اولیه ریزترین قطعات آغاز می شود. لوازم خانگی بوش در تمای دنیا با توجه به بالاترین استانداردهای جهانی کیفیت و زیر نظر مهندسین آلمانی تولید می شود. شرکت بوش لوازم خانگی کوچک را 2 سال و لوازم خانگی بزرگ را 3 سال با تمامی قطعاتشان در برابر هرگونه نقص تحت ضمانت قرار میدهد. جهت هرگونه خدمات با اطمینان خاطر با مراکز رسمی خدمات مشتریان بوش می توانید تماس حاصل فرمایید.  در تمامی خدمات بوش قطعات یدکی و لوازم نگهداری جانبی تمامی اصل خود شرکت بوش مورد استفاده قرار میگرید. بیشترین و تخصصی ترین اطلاعات در مورد دستگاه شما را کارشناسان حرفه ای بوش دارند.

یخچال و فریزر بالا پایین یا (کُمبی)

رایج ترین نوع یخچال‌ها، آن‌هایی هستند که فضای بین یخچال و فریزر، توسط یک خط افقی از هم جدا شده است. این کلاس که کلاسیک‌ترین نوع یخچال هم محسوب می‌شود، برای کاربرانی مناسب است که فضای کمی برای دستگاه دارند و می‌خواهند از این فضا، حداکثر استفاده را داشته باشند. این کلاس یخچال، برای خانواده‌های کم‌جمعیت که نمی‌خواهند هزینه‌ای زیادی هم بپردازند، انتخاب مناسبی محسوب می‌شود. در این کلاس دو نوع یخچال وجود دارد: آن‌هایی که فریزرشان در بالای یخچال قرار داشته و آن‌هایی که فریزرشان در پایین یخچال تعبیه شده است.

یخچال فریزرهای که محفظه فریزر آنها در بالا قرار دارد

در این نوع یخچال فریزرها، موادغذایی هم سطح چشمان شماست. در صورتی که به طور مداوم نیاز دارید به موادغذایی در فریزر دسترسی داشته باشید، ما یخچال فریزر با فریزر بالا را توصیه می کنیم. با فریزر هم سطح چشمانتان، دیگر نیازی نیست تا خم شوید و با ویژگی ایستاده بودن این محصولات، می توانید هر کجا که دوست دارید، قرارشان دهید. یخچال فریزرهای سرهم بوش که محفظه فریزر آنها در بالا و یخچال در پایین قرار دارد دارای تنوع زیادی هستند و محفظه فریزر آنها طبقه ای هستند. این نوع یخچال فریزرها به شما اجازه می دهد تا مواد غذایی را کاربردی تر بچینید تا در دسترس شما قرار داشته باشند. این یخچالها از سایز 14 تا 30 فوت در بازار وجود دارد و بعضی دارای آبریز و بعضی بدون آبریز هستند.

ما برند بوش را به شما پیشنهاد میدهیم زیرا که هم تنوع مدل های آن بسیار زیاد است و هم اینکه تکنولوژی آن بسیار پیشرفته است و هم اینکه شرکت بوش خدمات بسیار خوبی پس از فروش ارائه میدهد. و این امر خود به تنهای باعث آسایش خیال مشتریان این محصول می گردد.

یخچال فریزرهای که محفظفه فریزر آنها در پایین قرار دارد.

با این یخچال فریزرها، قسمت یخچال دقیقاً در مقابل چشمان شما قرار خواهد داشت و در قسمت پایینی، فضای بزرگ فریزر قرار دارد. از آنجا که دستگاه دقیقاً از وسط تقسیم شده، موادغذایی درون فریزر را نیز بدون خم شدن می توانید بردارید. این نوع یخچال فریزرها تنوع کمتری نسبت به فریزرهای که در بالا قرار می گیرند دارند ، اما مزیتی که در آنها وجود دارد این است که فریزر آنها حالت کشویی دارد و مثل فریزر بالاها طبقه ای نسیتند و حسن این فریزرها در این است که مواد فریز شده به صورت منظم و منسجم تری در فریزر جاگیر می شوند. یخچال فریزرهای سرهم بوش که فریزر آنها در زیر قرار دارد امکانات بسیاری را در طراحی و چیدمان آشپزخانه برای شما فراهم می کند.

فریزر بالا یا فریزر پایین کدام را انتخاب کنیم؟

حقیقت این است که فریزر در این دو گروه تفاوت‌های مهمی با هم دارند، اول اینکه نسبت گنجایش فریزر به یخچال در مدل‌های فریزر پایین در مقابل مدل‌های فریزر بالا، بیشتر است. دوم اینکه در فریزرهای بالا، هیچ کشویی نباید وجود داشته باشد؛ چون علاوه‌بر دشوار کردن قراردادن و برداشتن مواد غذایی و بسته‌ها، امکان افتادن کشو روی کاربر هم وجود دارد. از طرفی در فریزرهای پایین، تقریبا تمام طبقات به‌صورت کشو درنظر گرفته می‌شود تا قراردادن و برداشتن مواد غذایی و بسته‌ها راحت‌تر باشد. پس بسته به میزان استفاده و مقدار موادی که به‌صورت معمول در یخچال یا فریزر قرار می‌دهید، یکی از این دو کلاس اولویت پیدا می‌کند.

یخچال فریزرهای دوقلو

مورد سوم، یخچال فریزر های دوقلو میباشد که در این مدل، یک قسمت یخچال تک است و یک قسمت فریزر تک، که در کنار هم دوقلو میشوند و در بازار به یخچال فریزر دوقلومعروف هستند.این مدل برای خانم هایی که کارمند هستند و در بیرون از خانه کار میکنند بسیار مفید است زیرا که فریزر بسیار بزرگی دارد و مواد غدایی تا یک ماه را میتوان در آن ذخیره کرد .معمولا فریزرها 6 کشو و یا 7 کشو هستند و جای بسیار زیادی برای ذخیره مواد غذایی دارند.ولی باید توجه داشته باشد که باید فضایی حداقل 120 سانت در آشپزخانه داشته باشد ، زیرا که عرض هر کدام از آنها 60 سانتی متر میباشد. از بین یخچال فریزرهای دوقلوموجود در بازار، ما یخچال فریزرهای بوش را پیشنهاد میدهیم .

 

امکاناتی که در یخچال فریزرهای بوش قرار دارد:

سیستم ضد برفک Nofrost

یخچال فریزرهای بوش، با داشتن این سیستم ، هرگز برفک نمی زنند و به لطف محافظت در برابر یخ زدن که از هدر رفتن زمان و کار اضافی جلوگیری می کند.

سیستم تازه نگه داشتن مواد غذایی   VitaFresh Plus

یک رژیم غذایی سالم با خرید مواد غذائی سالم شروع و با طبخ به پایان می رسد. در این مراحل، حفظ ویتامین‌ ها و مواد مغذی ارزشمند بسیار مهم است. با داشتن این نوع سیستم در یخچال فریزرهای بوش می توانید میوه و سبزیجات را سه  برابر زمان معمول تازه نگه دارید. این فناوری با کاهش میزان اتلاف مواد غذائی به محیط زیست کمک فوق‌ العاده‌ ای می کند. بسته به نوع و مقدار مواد غذایی، می‌ توان تنظیمات آن را به راحتی تغییر داد. به این ترتیب میوه ها و سبزیجات تا دو برابر زمان معمول تازه‌ تر، با طراوت و سرشار از ویتامین باقی می‌ مانند. VitaFresh Plus    بهترین انتخاب برای نگهداری مواد غذایی و سلامتی شما می باشد. ماهی، گوشت و لبنیات، در بهترین حالت باید در فضای خشک و با رطوبت پایین نگهداری شوند. از طرفی، میوه و سبزیجات نیازمند هوایی مرطوب هستند تا از خشک شدنشان جلوگیری شود. سیستم نوآورانه Stay-Fresh در یخچال فریزرهای بوش برای موادغذایی متفاوت، موقعیت های نگهداری متفاوت فراهم کرده و بهترین فناوری سرما را برای هر نوع موادغذایی فراهم می کند. پس می توانید مطمئن باشید که سبزیجات شما برای زمان طولانی تری در محفظه VitaFresh بوش تازه می ماند.

سیستم جریان هوای چندگانه MultiAirflow

 چرخش دائمی هوا در تمام سطوح به جهت طراوت طولانی ترمواد غذایی می باشد.

قفسه آسان برای دسترسی  EasyAccess Shelf

 قفسه شیشه ای با قابلیت جمع شوندگی برای سهولت در قرار دادن و برداشتن مواد غذایی و با دید عالی به مواد غذایی تعبیه شده است.

  جایخی  IceTwister  

به جهت پر کردن و برداشتن آسان تکه های یخ می باشد.

  چراغ LED

برای روشنایی یکسان یخچال بدون زنندگی نور برای دوام بیشتر دستگاه، موجب روشنایی محیط و جلوگیری از ایجاد سایه درون یخچال می شود. چراغ های LED در مدت زمان کارکردشان نیازی به تعویض ندارند. طراحی بهینه محل قرارگیری چراغ های LED جانبی و متمرکز، موجب روشنایی بیشتر کشوی میوه و سبزیجات شده است.

صفحه نمایش LCD

داخلی با تنظیمات ویژه که باعث تنظیم آسان دمای یخچال و فریزر می شود.

  ویژگی های الکتریکی داخلی

صفحه نمایش مدرن تعبیه شده بر روی درب امکان عملکرد ساده و قابلیت خواندن از بیرون را فراهم می کند.

  کنترل جداگانه دما

 برای تنظیمات جداگانه بخش های مختلف یخچال و فریزر است.

  آب سردکن

آب خنک و گوارا تنها با فشار یک دکمه می توانید در دست داشته باشید.

 

نکاتی در مورد نگه داری یخچال فریزر

داخل یخچال را با جوش شیرین و اب سرد تمیز کنید تا بوی ماندگی نگیرد

داخل یخچال فریزر غذای داغ نگذارید.

یک مسئله مهم برای یخچال ها این است که برای یخچال فریزرها حتما از محافظ برق استفاده کنید، چون برق تهران دائما نوسان دارد.

یخچال را  در جایی قرار دهید که دور از وسایل حرارتی از قبلی اجاق گار، فر و آبگرمکن باشد.

پشت یخچال حداقل باید ۱۰ الی ۱۵ سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشد.

ترجیحا درب یخچال را برای مدت زمان زیادی باز نگذارید.

یخچال باید از سطح زمین فاصله داشته باشد تا بدین ترتیب سطح پایین یخچال دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشود.

 برای افزایش طول عمر، نوار دور یخچال همیشه باید تمیز باشد.

در زمستان از درجه های ۱ تا ۲ و در تابستان از درجه های ۲ تا ۴ استفاده شود.

برای مسافرت های طولانی بهتر است یخچال را از برق جدا کنید.

به هنگام جابجایی آن را بصورت ایستاده حمل کنید به طوری که قسمت موتور در پایین و قسمت راس یخچال همیشه به سمت بالا باشد.

برای تمییز کردن یخچال هیچگاه از آب استفاده نکنید و همیشه از دستمال نمدار و سپس خشک استفاده کنید.

برای جدا کردن مواد غذایی از داخل یخچال فریزر و یا یخدان هرگز از چاقو و وسایل تیز استفاده نکنید.

محل قرار دادن بطری در یخچال نباید زیاد سنگین شود، زیرا این امر سبب شکستگی این قسمت شده و در ضمن درب نیز آسیب خواهد دید.

اجزای یخچال

هر یخچال بصورت پایه دارای :

کمپرسور، کندانسور، اواپراتور و گاز و ترموستات است. هریک از اینها جزو لاینفک وسایل سرماساز هستند که در صورت نبود هریک این فرایند امکانپذیر نمی‌باشد.

کمپرسور

کمپرسور یخچال خانگی از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده‌است که هر دو قسمت درون پوسته‌ای فولادی قرار دارند.

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای خانگی یک الکتروموتور از نوع آسنکرون می‌باشد که وظیفه به حرکت درآوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد. البته در سال‌های اخیر کمپرسورهای یخچال فریزرها هم تغییرات زیادی داشته‌اند، و قسمت الکتریکی آن اینورتری یا موتور خطی شده‌اند.

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال خانگی شامل یک سیلندر است که پیستون آن توسط هستهٔ موتور الکتریکی به حرکت در می‌آید. حرکت رفت و برگشتی پیستون باعث ایجاد حالت مکش و دمیدن می‌شود، و البته در کمپرسورهای نوع خطی و نوع کمپرسور روتوری یا کمپرسور نوع اسکرال، میل لنگ دیگر وجود ندارد. مقدار مشخصی از روغنی که مخصوص این کار ساخته شده داخل پوسته وجود دارد که وظیفه روانکاری و خنک‌کردن قسمت الکتریکی و مکانیکی را بر عهده دارد.

اواپراتور

کمپرسور وظیفه فشرده کردن و گردش گاز مبرد فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد، که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز مبرد فریون باعث خنک شدن اواپراتور می‌شود. به عبارت صحیح تر کمپرسور یخچال وظیفه فشرده کردن ماده مبرد را دارد، تا در قسمت کندانسور گاز داغ، با از دست دادن گرما تبدیل به مایع شود و در اواپراتور مایع مبرد اجازه انبساط پیدا می‌کند و با تغییر فاز از حالت مایع به گاز، گرما را از داخل یخچال می‌گیرد و در قسمت کندانسور به محیط می‌دهد. در نتیجه باعث خنک شدن یخچال می‌شود. امروزه مبردهای فریون بعلت مشکلات زیست‌محیطی، با مبردهای دیگر مثل R134 و R600 جایگزین شده‌اند.

کندانسور

کندانسور قسمتی از سیستم است که وظیفه خنک‌سازی سیال عامل و عمدتاً تبدیل بخار به مایع را بر عهده دارد. در واقع گاز فریون پس از فشرده شدن توسط کمپرسور در کندانسور خنک شده و تبدیل به مایع می‌گردد. در یخچالهای خانگی معمولاً به صورت شبکه‌ای لوله‌ای بر روی دیواره پشت یخچال نصب شده است ودر یخچالهای بزرگ فروشگاهی معمولاً شبیه رادیاتور اتومبیل است که اغلب از یک فن جهت بهبود فرآیند میعان نیز استفاده شده است.

ترموستات

ترموستات نیز کار قطع و وصل شدن جریان برق (متعادل نگه داشتن دمای یخچال) را به کمپرسور انجام می‌دهد. به طوری که وقتی دمای یخچال بالا آمد (داخل یخچال گرم شد) با وصل شدن جریان برق کمپرسور شروع به کار می‌کند و داخل یخچال را خنک می‌کند و وقتی دما پایین آمد (داخل یخچال خنک شد) جریان برق را از کمپرسور قطع می‌کند.

گاز یا ماده مبرد

در یخچال‌های اولیه از گاز آمونیاک (NH3) به عنوان گاز مبرد استفاده می‌شد، اما به علت عوارض ناگوار آن در برخورد با بدن انسان، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلمینیوم، و نیز خاصیت انفجاری‌اش، و خطر خفگی ان برای انسان، رفته‌رفته از گاز فریون به جای آن استفاده گشت. در یخچال‌های رایج امروزی معمولاً از فریون ۱۲ با ترکیب CCl2F2 استفاده می‌شود که گازی بی‌بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی‌شود، همچنین فریون قابل اشتعال نیست. از معایب استفاده از فریون در یخچال‌ها می‌توان به حجم زیاد آن‌ها در مقایسه با آمونیاک، و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه‌ای اشاره کرد. با توجه به این معایب تلاش‌هایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام 134A  و مبرد هیدروکربن R600 حاصل آن است. در کولرهای گازی از فریون ۲۲ استفاده می‌شود که به علت دارا بودن هیدروژن، اثر تخریبی آن در لایهٔ اوزون به مراتب کمتر از فریون‌های ۱۱ و ۱۲ است. بعد از کار با گازهای R134 و R12 و ... ، مشکلاتی مانند راندمان پایین، قیمت بالا، مقدار زیاد مورد استفاده در مسیر برودتی یخچال و غیره باعث شد گاز ارزان و خطرناک (R600 ایزوبوتان) با راندمان بالا جایگزین گاز قبل بشود، و برای کولر گازی‌ها بجای R22، از گاز R410 , R407 استفاده میکنند. مبردهای یخچال و کولر گازی به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند از نظر ترکیب مولکولی. گازهای قدیمی مثل R12,R22,R134 همگی از یک نوع مولکول هستند؛ ولی گازهای جدید مثل R600,R410,R436,R407 همگی از چند نوع گاز تشکیل شده‌اند و موقع شارژ گاز باید بصورت مایع شارژ شوند تا میزان ورودی به یخچال فریزر یا کولر گازی متعادل باشد.

جا یخی (فریزر)

روش کار یخ زن یا جا یخی که به آن فریزر نیز میگویند همانند یخچال است با این تفاوت که ترموستات آن برای دمای پایین‌تری تنظیم می‌شود. همچنین مناسب است که از گاز مبردی استفاده شود که دمای تبخیر آن پایین‌تر باشد (مانند فریون ۱۲). در فریزرهای پرقدرت از بادبزن برای خنک‌کردن کمپرسور و کندانسور استفاده می‌شود. دمای فریزرها از -۱۴ درجه سلسیوس سردتر باید باشد تا به مواد غذایی آسیب نرسد. اکثر فریزرهای خانگی دمای تنظیمی از ۱۴ الی ۲۵ درجه سلسیوس دارند. برای فریزرهای نگهداری بستنی از مبرد R22 که تا دمای ۴۰ درجه سلسیوس سرما تولید می‌کنند استفاده می‌شود.

 

کلام آخر

تا اینجا با یخچال فریزرهای بوش و اصطلاحاتی در مورد آنها آشنا شدید و متوجه شدید که انتخاب برند بوش یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود. اگر شما نمی توانید به خاطر هزینه های بالای یخچال فریزرهای بوش یکی از آنها را در خانه داشته باشید، فروشگاه اینترنتی پارسیان کردیت این مشکل را برای شما حل کرده است .  پارسیان کردیت به شما این نوید را میدهد که شما حتی با بودجه ی کمی که برای خرید محصولات بوش در نظردارید می توانید به صورت اقساطی آن هم از نوع بلند مدت ( تا 24 ماه ) و بدون ضامن از ما خرید کنید (روند اعتبار سنجی و  خرید نیز بیش از 3 روز به طول نخواهد کشید ) و خانه ای زیبا ، راحت با محصولات مرغوب بوش را داشته باشید.

                                                                                                                                           پارسیان کردیت

     


امتیاز بدهید
1 نفر به اين مقاله راي داده اند
نظرات کاربران
ارسال نظر
ارسال سریع کالا

ارسال سریع کالا به تمام نقاط کشور

پشتیبانی برخط

پشتیبانی آنلاین ( ایمیل و..)

تضمین قیمت

تضمین بهترین قیمت کالا

پرداخت امن

100% پرداخت امن و مطمئن