021-66476942
parsiancredit@gmail.com

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات و سرویس های پارسیان کردیت                      

 

بازدید کننده و مشتری گرامی، به منظور استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی سایت پارسیان کردیت، مطالب ذیل را به دقت مطالعه نمایید.

1) ورود کاربران ( بازدیدکنندگان و مشتریان ) و استفاده از مطالب و سایر خدمات ارائه شده توسط وب سایت پارسیان کردیت، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات و سرویس های ارائه شده توسط سایت پارسیان کردیت می باشد . دقت داشته باشید که ثبت درخواست کالا و یا خدمات به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت پارسیان کردیت از سوی کاربر است. یاد آور می شود که شرایط و قوانین مندرج در سایت، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

2) توجه داشته باشید، کلیه اصول و رویه های سایت پارسیان کردیت ،منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتیکه در آینده، تغییراتی در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های پارسیان کردیت ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما به عنوان کاربر توافق می کنید که استفاده مستمر از سایت پارسیان کردیت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

3)تعریف مشتری یا کاربر                                                                                                                  

- مشتری یا کاربر، به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت سفارش درج نموده، نسبت به هر گونه استفاده از خدمات سایت پارسیان کردیت اقدام کند.

ضمناً یادآور می گردد، از آنجا که سایت پارسیان کردیت یک وب سایت خرده فروشی (نقد، اقساطی) آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده ( مصرف کننده نهایی) شخصی است که به منظوری، جز تجارت یا شغل حرفه ای، به خرید کالا یا خدمات اقدام می کند.

4) تعریف فروشنده و شرایط فروشندگان

- محصولات ارائه شده در وب سایت پارسیان کردیت ، توسط شرکت های معتبر، تولید کنندگان داخلی و یا وارد کنندگان رسمی و قانونی تهیه و عرضه می شود. شرکت های تولید کننده و یا وارد کننده ی مذکور محصولات تولیدی یا وارداتی خود را به واسطه شرایط  نقدی و اقساطی، توسط فروشگاه اینترنتی پارسیان کردیت، به صورت آنلاین به فروش می رسانند.

- مسئولیت های مرتبط با قیمت، شرایط حمل ، نصب، کیفیت و نیز گارانتی و خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

- تمام فروشندگان می بایست فاکتور کالاهایی که توسط آنها در سایت عرضه می شود را در هنگام خرید یا تحویل کالا به خریدار ارائه دهند.

- خدمات پس از فروش سایت پارسیان کردیت، در صورت درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالای خریداری شده را در صورتی می پذیرد که موضوع مرجوعی کالا قبلا به اطلاع فروشنده رسیده و مورد تائید ایشان واقع گردیده باشد .

5 ) ارتباطات الکترونیکی

- هنگامیکه مشتریان گرامی از خدمات و سرویس های سایت پارسیان کردیت استفاده و سفارش خرید خود را اینترنتی ثبت و یا به پارسیان کردیت ایمیل می کنند، این ارتباطات بصورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتیکه درخواست کاربر با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، موافقت می نماید که پارسیان کردیت بصورت الکتروونیکی (از روش های سرویس پیام کوتاه، پست الکترونیک و یا سایر روش های الکترونیکی)به در خواست ها پاسخ دهد.

همچنین یادآور می گردد آدرس ایمیل و شماره تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد.

6) سیاست های حفظ اطلاعات اشخاص

-  سایت پارسیان کردیت تمامی تلاش خود را نموده تا درحد توان و با استفاده از فن آوری مورد نیاز از اطلاعات فردی و خصوصی اشخاصی که جهت استفاده از خدمات سایت ثبت نام می کنند، نگهداری و محافظت نماید.

همچنین سایت پارسیان (Parsiancredit.com) تنها مرجع رسمی و مورد تایید ما برای ارتباط با شما مشتریان گرامی  است و هیچگونه وبلاگ و شناسه ای در برنامه های اینترنتی مانندmessenger  MSN messenger \ Yahoo   Instagram \  Facebook\ Telegram \   نداشته و از این روش ها با شما تماس گرفته نخواهد شد.

تبصره : سایت پارسیان کردیت دارای ربات تلگرامی به آدرس @parsiancredit_bot بوده که مشتریان
می توانند از طریق آن محصولات سایت را مشاهده و بررسی نمایند.

7)روند ثبت ، پردازش و ارسال سفارش(کالا)

 - تعریف روز کاری :روزهای کاری از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 16 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 به استثنای تعطیلات رسمی و عمومی در ایران است.

 - زمان ثبت سفارش: همانگونه که از شعار سایت ما (پارسیان کردیت – فروشگاه724) پیداست، مشتریان گرامی امکان ثبت سفارش محصولات موجود در سایت را در هفت روز هفته و 24 سا عته دارند.

7-1) ادامه روند در بخش فروش اقساطی بشرح ذیل می باشد :

-24تا 48 ساعت از زمان ثبت سفارش خرید کالا در بخش فروش اقساطی همکاران ما در بخش اعتبار سنجی، نتیجه عملیات اعتبار سنجی را از طریق پیامک ، تماس تلفنی و یا ایمیل به شما اعلام می کنند.

در صورت تایید اعتبار سنجی، شما می توانید مبلغ پیش پرداخت که متعاقباً اعلام می گردد (در حال حاضر معادل 25% کل مبلغ کالا ) را از طریق درگاه سایت و یا از طریق واریز به حساب اعلام شده از سوی سایت پارسیان کردیت و ارائه رسید معتبر بانکی پرداخت نموده و بابت الباقی وجه (75% دیگر) چک های اقساطی را با مراجعه به دفتر سایت پارسیان کردیت پرداخت نماید. همچنین در زمان مراجعه به دفتر سایت پارسیان کردیت ارائه سایر مدارک که به اطلاع مشتری خواهد رسید الزامی خواهد بود .

- براساس نوع کالا و توافق با فروشنده ،کالا با فاکتور فروشنده به شما تحویل داده خواهد شد.

- زمان تحویل کالا توافقی است بین فروشنده محصول و خریدار و سایت پارسیان کردیت، که بر اساس توافق صورت گرفته، در زمان تایید سفارش خرید به خریدار اعلام می گردد. پس از واریز پیش پرداخت ، حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از دریافت چکها (در صورتیکه مغایرتی در تاریخ مبلغ یا امضا و ... وجود نداشته باشد) مراتب تاییدیه به فروشنده مربوطه اعلام و اقدامات لازم، جهت ارسال کالا صورت خواهد پذیرفت .

استثناء:در خصوص کالاهای که دارای زمان ساخت می باشند از جمله مبلمان و جلو مبلی، زمان تحویل کالا حداکثر ده روزکاری از تاریخ واریز پیش پرداخت (25% مبلغ کالا) خواهد بود .

سایر شرایط و قوانین( به استثنای بند 1-7) مطابق روند خرید نقدی و سایر قوانین و مقررات حاضر خواهد بود .

7-2) در صورت خرید نقدی مراتب روند فروش بشرح ذیل می باشد:

-  کلیه سفارش های خرید نقدی در سایت پارسیان کردیت 24 تا 48 ساعت بعد از تائید تسویه کامل بدهی در شهر تهران و 72 ساعت بعد در سایر شهرها قابل تحویل می باشد.

8) در صورت بروز هر گونه مشکل یا خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت پارسیان کردیت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری برای پارسیان کردیت محفوظ است و پارسیان کردیت نیز در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد داد . مشتری با ورود به سایت پارسیان کردیت می پذیرد که از این قوانین آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

9) مشتریان و کاربران گرامی، در هنگام ثبت سفارش محصول یا کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و بطور کامل تکمیل کنند، بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

10) تحویل سفارش در امکان عمومی مانند کافه، کافی نت، کافی شاپ، رستوران و  امثال آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس دقیق و قابل استناد(محل کار یا منزل) باشد.

11) در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس، فروشگاه اینترنتی پارسیان کردیت، کالای سفارش داده شده را در درب اصلی ساختمان(منتهی به خیابان) تحویل خواهد داد.

 

12) با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه ی مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله به مشتری گرامی، به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل و نقل است و سایت پارسیان کردیت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور، پیگیری جبران خسارت را تا حصول نتیجه ادامه خواهد داد .

13)سیاست قیمت گذاری در سایت پارسیان کردیت، مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت محصولات سایت، عموماً قیمت های خرده فروشی است که غالباً قیمت مذکور توسط تولیدکنندگان داخلی و یا تامین کنندگان آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است. و قیمت محصولات سایت همان قیمتی است که در بازار یا در فروشگاه های عرضه کننده ارائه می شود.

14)کاربران گرامی توجه داشته باشند با عنایت به تنوع بالای محصولات سایت پارسیان کردیت، در صورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری اگر سفارشی قابل تحویل نباشد پارسیان کردیت موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو کند . لازم به ذکر است در صورتیکه کالایی پس از ثبت سفارش شامل  کاهش قیمت شود سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می شود.

15) قیمت کلیه محصولات بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده،  محاسبه شده است و مشتری مبلغ جداگانه، بابت مالیات و عوارضی مثل ارزش افزوده، می بایست علاوه بر قیمت کالا پرداخت نماید و همچنین هزینه های بسته بندی ارسال و بیمه کالا با توجه به نوع و شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع رسانی می شود ممکن است جداگانه محاسبه گردد.

16) قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز هر گونه از موارد قهریه سایت پارسیان کردیت هیچگونه مسئولیتی ندارد.

سایت پارسیان کردیت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند،  لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را از طریق راههای ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

ارسال سریع کالا

ارسال سریع کالا به تمام نقاط کشور

پشتیبانی برخط

پشتیبانی آنلاین ( ایمیل و..)

تضمین قیمت

تضمین بهترین قیمت کالا

پرداخت امن

100% پرداخت امن و مطمئن